Apie mus

Atgal

Esame ir dirbame inžinerinių sistemų srityje nuo 2005 metų.

Mūsų įmonė specializuojasi šildymo, vėdinimo, vandentiekio bei nuotekų sistemų ir įrangos pardavime, įrengime, jų automatizavime ir priežiūroje.

Taip pat statome židinius ir dūmtraukius, montuojame įdėklus į kaminus, atliekame visų sistemų projektavimą.
Įmonė "CEZIS" vykdo mažmeninę ir didmeninę prekybą vidurio ir šiaurės Lietuvoje. Įmonė bendradarbiauja su daugeliu Lietuvos ir Europos šildymo, vandens tiekimo, šilumos valdymo, taupymo ir automatizavimo įrengimų gamintojų ir atstovauja Lietuvoje bei Europoje žinomoms kompanijoms.

Šiuo metu mes galime pasiūlyti viską, ko reikia aukščiau minėtoms sistemoms įrengti - nuo profesionalios konsultacijos iki įrangos parinkimo, projektavimo jos sumontavimo, priežiūros ir eksploatavimo.

Mūsų kokybės garantas tai, jog visuomet galime pasiūlyti pilną prekių ir paslaugų paketą jūsų būsto reikalingoms sistemoms įrengti, nes tik tokiu būdu galima užtikrinti ilgaamžį sistemų tarnavimą, suteikti garantijas ir maksimalų komfortą.Mūsų kontaktai:

+37061206238
info@cezis.lt

Palikite savo klausimą ir atsakysime per 8 darbo valandas. Jei klausimas skubus - visada laukiame Jūsų susisiekiant ir telefonu.

Kiti gamintojai